Dankina Knihamôj blog o knihe ktorú píšem

Ešte veľa rokov 8

Publikované 15.05.2018 v 21:55 v kategórii Preklad knihy, prečítané: 4x

Nebude nikdy inak, iba tu a teraz. Venuj pozornosť tomuto momentu. Sila prítomnosti ťa potom posilní a povedie. 8 Odstup, ktorý v 7 medzi srdcom a hlavou vznikol, sa v 8 naplní napätím. 8 je číslo napätí. Napätie medzi dole a hore. Medzi nespútanou energiou a zákonmi a pravidlami, medzi dievčatami a chlapcami. V ôsmom roku života začína dieťa evidentne zaberať svoje vlastné miesto. Dostane určitú spurnosť. Stane sa hranatý a ľahšie naráža s jeho okolím. Priateľstvá vznikajú a zanikajú. Tvoria sa skupinky. Vodcovia vystupujú do popredia a súperia o prvé miesto. Tak sa v 8 upevňuje prvý viac vedomý sociálny poriadok. Pri 8 to vypadá akoby puberta začala, ale to je iba prstoklad.

8

Odstup, ktorý v 7 medzi srdcom a hlavou vznikol, sa v 8 naplní napätím. 8 je číslo napätí. Napätie medzi dole a hore. Medzi nespútanou energiou a zákonmi a pravidlami, medzi dievčatami a chlapcami. V ôsmom roku života začína dieťa evidentne zaberať svoje vlastné miesto. Dostane určitú spurnosť. Stane sa hranatý a ľahšie naráža s jeho okolím.

Priateľstvá vznikajú a zanikajú. Tvoria sa skupinky. Vodcovia vystupujú do popredia a súperia o prvé miesto. Tak sa v 8 upevňuje prvý viac vedomý sociálny poriadok.

Pri 8 to vypadá akoby puberta začala, ale to je iba prstoklad.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?